top of page

Zawsze do usług

Jako niezawodny Majster–złota rączka poradzę sobie z każdym zadaniem, od remontów mieszkań, przez ulepszenia przestrzeni komercyjnych, po prace na zewnątrz, w tym ogrodnicze. Dysponuję maszynami i narzędziami najnowszej technologii, więc możesz powierzyć mi swoje naprawy i remonty ze spokojem. Gabfarier zachęca do kontaktu!

Od bramy wjazdowej, po parking na tyłach i wszystko pomiędzy — mam rozwiązania, które Ci pomogą! Wyświetl listę moich usług i skontaktuj się ze mną, aby umówić się na spotkanie i uzyskać bezpłatną wycenę. Masz w planie niecodzienny projekt? Świetnie! Lubię wyzwania. Daj mi znać, jak mogę pomóc.

Varnishing the Deck

Malowanie tarasu

Malowanie tarasu to coś, co spędza Ci sen z powiek? Zrobię to za Ciebie! Dostarczę materiały i pracowników do każdego projektu, więc Malowanie tarasu przestanie być problemem. Prowadzę prace naprawcze i remontowe, korzystając ze swojego bogatego doświadczenia i umiejętności technicznych, aby zapewnić Ci najlepszą obsługę z możliwych. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji lub umówić się na spotkanie.

Carpenter Tools

Naprawa płyt gipsowo-kartonowych

Naprawa płyt gipsowo-kartonowych to coś, do czego potrzebujesz specjalisty? Gabfarier pomoże Ci zrealizować Twoją wizję, nawet gdy wydaje się to niewykonalne. Jeśli masz coś do naprawienia, zainstalowania lub odnowienia, zadzwoń do mnie. Mogę zaoferować Ci usługi, których potrzebujesz w cenach, na które Cię stać.

bottom of page