top of page

Moje stawki

Gabfarier zaprasza! Otrzymasz od razu bezpłatną wycenę, albo po mojej wizycie na miejscu albo przez telefon. Niezależnie od tego czy masz już materiały, czy nie zostały jeszcze zamówione, zapewniam elastyczne opcje, aby problemy budżetowe nie przeszkadzały w naprawie lub remoncie. Zadzwoń do mnie w sprawie szczegółów dotyczących moich stawek.

Working in the Warehouse
Carpenters at Work

W rozliczeniu za projekt

Niektóre naprawy i remonty wymagają udziału prawdziwego eksperta. W takich przypadkach oferuję stawki W rozliczeniu za projekt  jako najlepszą opcję dla klienta. Gwarantuję, że każdą pracę wykonuję dokładnie tak, jak należy. Oznacza to, że jeśli zauważysz jakiś problem po zakończeniu przeze mnie prac, wystarczy zadzwonić do mnie, a ja go natychmiast rozwiążę!

W rozliczeniu godzinowym

Gabfarier oferuje świetnie opracowane i miłe dla oka projekty, które są mądrze finansowane i uważnie nadzorowane od początku do końca. Prowadzę spersonalizowane fakturowanie i zarządzanie budżetem, aby skrupulatnie śledzić koszty projektu. Masz projekt, który chcesz niezwłocznie wprowadzić w życie? Zadzwoń do mnie, aby przedyskutować szczegóły!

bottom of page